Ročník:
2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014

2019

Dokumenty:
Pravidla ligy pro rok 2019: PDF
Zápis ligy pro rok 2019: PDF

Rozpis turnajů 2019:

  • Turnaj Leden: so 26.1.2019 v 17:00
  • Turnaj Únor: so 23.2.2019 v 17:00
  • Turnaj Březen: so 30.3.2019 v 17:00
  • Turnaj Duben: so 27.4.2019 v 17:00
  • Turnaj Květen: so 25.5.2019 v 17:00
  • Turnaj Červen: so 29.6.2019 v 17:00
  • Turnaj Červenec: so 27.7.2019 v 17:00
  • Turnaj Srpen: so 31.8.2019 v 17:00
  • Turnaj Září: so 28.9.2019 v 17:00
  • Turnaj Říjen: so 26.10.2019 v 17:00
  • Turnaj Listopad: so 30.11.2019 v 17:00
  • Turnaj Prosinec: so 14.12.2019 v 17:00

Tabulka po 6. turnaji: PDF

Leden (26.1.2019):
Pořadí: 1. Petr Příkazský, 2. Roman Vlach, 3. Lukáš Vaněk, 4. Petra Masničková, 5.-6. Jakub Smejkal, Hanka Šuralová, 7.-8. Vašek Šural, Marek Kostiha, 9.-12. Kristýna Smejkalová, David Weissberger, Zdeněk Neumajer, Zdeněk Vavřina, 13.-16. Lucie Julínková, Jan Zaňát, Vilém Grebeníček, Katka Votrubcová, 17.-22. Pavel Frühauf, Michal Frk, Ota Bašta, Luboš Jestřáb, Petra Hanáková, Petra Bravencová, High-Score: Petr Příkazský - 180
Pavouk: JPG
Zápis: JPG


Únor (23.2.2019):
Pořadí: 1. Petr Příkazský, 2. Roman Vlach, 3. Dominik Danihel, 4. Vašek Šural, 5.-6. Katka Votrubcová, Roman Hanák, 7.-8. Pavel Frühauf, Vilém Grebeníček, 9.-12. Marek Kostiha, Petr Ostřížek, Martin Řihák, Karel Pištěk st., 13.-16. Martin Bilíček, Jana Chludilová, Michal Frk, Luboš Jestřáb, High-Score: Dominik Danihel - 180
Pavouk: JPG
Zápis: JPG


Březen (30.3.2019):
Pořadí: 1. Petr Příkazský, 2. Roman Malý, 3. Jirka Soukal, 4. Roman Vlach, 5.-6. Lukáš Vaněk, Pavel Frühauf, 7.-8. Jara Šavara, Vašek Šural 9.-12. Gábina Soukalová, Vilém Grebeníček, Martin Řihák, Karel Pištěk st., 13.-16. Petra Masničková, Tomáš Řihák, Petr Ostřížek, Petra Hanáková, 17.-24. Čerňanský Laďa, Katka Votrubcová, David Weissberger, Vlaďka Zháňalová, Luboš Jestřáb, Hubert Krbek, Hanka Šuralová, Fana Podéšť, 25.-27. Kostiha Marek, Jana Chludilová, Petra Ostřížková, High-Score: Petr Příkazský - 180
Pavouk: JPG
Zápis: JPG


Duben (27.4.2019):
Pořadí: 1. Petr Příkazský, 2. Roman Malý, 3. Roman Vlach, 4. Čerňanský Laďa, 5.-6. Tomáš Šic, Zdeněk Neumajer, 7.-8. Petr Ostřížek, Tomáš Řihák, 9.-12. Marek Kostiha, Luboš Jestřáb, Martin Řihák, Karel Pištěk st., 13.-16. Vašek Šural, Jirka Soukal, Katka Votrubcová, Petra Masničková, 17.-24. Vilém Grebeníček, Gábina Soukalová, Tomáš Chludil, Hubert Krbek, Petra Hanáková, Pavel Frühauf, Marek Zemánek, Vlaďka Zháňalová, 25.-.31. Petra Bravencová, Petra Ostřížková, Fana Podéšť, Michal Frk, Kuba Smejkal, Roman Hanák, Lukáš Vaněk, High-Score: Roman Malý, Jirka Soukal, Petr Příkazský, Pavel Frühauf - 140
Pavouk: JPG
Zápis: JPG


Květen (25.5.2019):
Pořadí: 1. Roman Malý, 2. Petr Příkazský, 3. Lukáš Vaněk, 4. Roman Vlach, 5.-6. Petra Masničková, Jan Zaňát, 7.-8. Karel Pištěk st., Martin Řihák, 9.-12. Petr Ostřížek, Tomáš Chludil, Petra Ostřížková, Vilém Grebeníček, 13.-16. Vašek Šural, Hanka Šuralová, Čerňanský Laďa, Tomáš Řihák, 17.-18. Marek Zemánek, Lucie Julínková, High-Score: Roman Malý - 180
Pavouk: JPG
Zápis: JPG


Červen (29.6.2019):
Pořadí: 1. Petr Příkazský, 2. Roman Vlach, 3. Kačka Votrubcová, 4. Žůrek Jakub, 5.-6. Hadamík Vojta, Neumajer Zdeněk, 7.-8. Šuralová Hanka, Zich Broněk, 9.-12. Smejkal Jakub, Šural Vašek, Zaňát Jan, Tomáš Chludil, 13.-16. Vilém Grebeníček, Příkaský Tomáš, Luboš Jestřáb, Tomáš Řihák, 17.-23. Ivana Jurásková, Martin Řihák, Laďa Čerňanský, Marek Kostiha, Karel Pištěk st., Pavel Frühauf, Aleš Jurkovič, High-Score: Petr Příkazský - 180
Pavouk: JPG
Zápis: JPG


hlavní strana | liga jednotlivců dubňany | liga týmů dubňany | šipková liga ratíškovice | benefiční turnaje | fotogalerie | kontakty
copyright © sipkydubnany.cz 2019