Ročník:
2021 | 2020 | 2019 | 2018

2021

4.9.2021
SC Želva Dubňany

----------------------------------------

Ohlédnutí za benefičním turnajem 2021

Čtvrtý rok a počtvrté mám dobrý pocit, že jsme společnými silami pomohli.
Letos to vypadalo všelijak, občas trochu nervičky při přípravách i během turnaje, ale i tak to neodradilo Vás ani nás a na benefičáku se sešlo 49 hráčů (90 startujících) a zase jsme si to doufám užili.
Chci Vám všem moc poděkovat, hráčům, sponzorům a dalším podporovatelům této akce.
Nakonec jsme se dobrali k částce 40 000 Kč, kterou jsme rozdělili rovným dílem mezi rodiny Dlabajovi a Bartoníkovi z Mikulčic. Obě rodiny Vám všem moc děkují.
No, a nám nezbývá než dorazit pštiletku, takže příští rok zase v Dubňanech, nachystáme pro Vás turnaj a když to bude ten pátý ročník tak určitě i něco více. Ať to léce.
Váš předseda ;)

Děkujeme našim sponzorům:
Pořadí turnaje:
Rodiny Dlabajovi a Bartoníkovi

To že by mohlo i v Česku řádit tornádo by snad ani nikoho nenapadlo. O to hůře že si vybralo cestu přes obydlené části země. Tento rok jsme se rozhodli, že pomůžeme nejen dětem, ale celým rodinám kam tyto děti patří. A kdo viděl spoušť, kterou po sobě tornádo nechalo na vlastní oči, ten pochopí proč letos peníze nejdou mezi dubňáky, ale pošleme je těm kteří je potřebují právě teď k zcela libovolnému využití. Vybrali jsme tyto dvě rodinky z Mikulčic, z nichž jedna měla svůj domov zcela na odpis a druhá na rozsáhlou rekonstrukci. Snad náš skromný příspěvek těmto rodinám pomůže.